SİYONİST Yahudiler Kudüs’te Filistinlilerin ARAÇLARINA SALDIRDI

İsrail polisi bazı yahudi yerleşimcilerin Kudüs’teki Fransız tepesinde Filistinlilerin araçlarının üzerine Arap düşmanı sloganlar yazdıklarını, yine Kudüs’te oteller bölgesi yakınındaki iki ayrı bölgede de bazı araçları matkapla deldiklerini açıkladı.

GÖZAT  Zehhar: Hamas'ın İsrail'e Cevabı SERT OLACAK

Polis tarafından yapılan açıklamada söz konusu saldırılar hakkında soruşturma başlatıldığı ve saldırıyı düzenleyenlerin kimliklerinin tespit edilmesine çalışıldığı iddia edildi.

Bugün sabah iki Filistinlinin araçlarına bazı aşırı yahudiler tarafından saldırı düzenlenmesi sebebiyle polise şikâyetçi olduğu ve bu şikâyet üzerine olayların araştırıldığı ifade edildi.

GÖZAT  FHKC: Açlık Grevi, Geniş Çaplı Bir Direnişin Başlangıcı

Bedel Ödetme isimli bir yerleşimci terör örgütünün Filistin’in değişik bölgelerinde Filistinlilere ve onların evlerine yahut araçlarına yönelik bu tür saldırıları organize ettiği ifade ediliyor.

Bedel Ödetme isimli yahudi terör örgütü bazı Filistinlilerin şehit edilmesine, mallarına büyük zarar verilmesine neden olan pek çok saldırıyı organize etti.

GÖZAT  FİFA'dan Siyonist İsrail'e Filistin SARI KARTI

Meşhur Devabişe ailesinin evinin yakılması eylemi de bu örgüte mensup teröristler tarafından gerçekleştirilmişti. Bu olayda ailenin bütün fertleri yanmış ve bir çocuk dışındaki bütün aile fertleri hayatını kaybetmişti.

Hayatta kalan Ali Devabişe isimli çocuk da uzun süre tedavi görmek zorunda kaldı.