İslami Cihad’dan İsrail’e: Füzeleri Biz Attık…

Filistin İslami Cihad Hareketi’ne bağlı Kudüs Tugayları, dün gece yayınladığı bildiride, Gazze Şeridi etrafındaki siyonist yahudi sitelerine yönelik füze saldırılarının sorumluluğunu üstlendiğini bildirdi.

Kudüs Tugayları, bildiride, bu saldırının terör rejiminin Filistinli genç Muhammed el’Naem’i şehit etmesine ve onun naşına yapılan saygısızlığa bir misilleme olduğunu bildirdi.

Bildiride, siyonist yahudi sitelerine 20 roket atıldığı bildirilirken roket saldırısının ardından siyonistlerin sığınaklara kaçtıkları ve sirenlerin çaldığı bildirildi.

Terör rejimi İsrail güçleri, dün Filistinli gencin cenaze üzerinden buldozerle geçerek vahşiliğini bir daha gösterdi.

İsrail askerleri Filistinliyi genci gerçek mermi ile şehit ettikten sonra cesedine buldozerle işkence ettiler.

Irkçı rejim İsrail ordusuna ait buldozer, İsrail askerleri tarafından şehit edilen Filistinlinin cesedini önce ezdi ardından yerlerde sürükledikten sonra kepçenin ucuna taktı.

İsrail askerlerinin, abluka altındaki Gazze Şeridi sınırında şehit ettikleri Filistinlinin naaşına yaptıkları insanlık dışı uygulama tepkiye yol açtı.

Buldozeri kullanan İsrail askeri, Filistinli şehidin naaşını önce kepçeye almak istiyor ancak cesedi parçalıyor, daha sonra da parçalanmış cesedi yerde sürükledikten sonra bölgeden uzaklaşıyor.