ETİYOPYA’da Düşen Uçakta İSRAİL Şüphesi!

Geçtiğimiz günlerde Etiyopya Havayollarına ait bir yolcu uçağı, Kenya’nın başkenti Nairobi’ye yaptığı uçuş sırasında düşmüş ve 149 yolcu ve 8 kişilik mürettebat ölmüştü. Düşen uçakla ilgili yeni bir detay ortaya çıktı.

Düşen uçakta bulunan 149 yolcu ve 8 kişilik mürettebattan kurtulan olmazken, ölenlerin arasında Faslı Nükleer Fizik Profesörü doktor Hasan Suyuti’nin de bulunduğu öğrenildi.

Nükleer fizik alanında doktora yapan ve daha sonra  Kazablanka’daki II. Hasan Üniversitesi’nde öğretim ve bilimsel araştırmalar yapan Faslı araştırmacı Dr. Hasan El-Suyuti’nin düşen uçakta olduğu öğrenildi.

Konuyla alakalı Gazzeli bir araştırmacı sosyal medya hesabından uçağın Siyonist İsrail tarafından düşürüldüğünü yazdı. Düşen uçağa ait görüntüyü paylaşan araştırmacı, uçağın üst kısmına dikkat çekerek, “Uçağın üst kısmına bakın, bu teknik bir hatadan değil. Bir patlayıcı tarafından (uçağa önceden yerleştirilmiş) havadayken patlatılarak uçağı düşürdüler,” dedi.

Uçaktaki bilim adamlarının çokluğuna dikkat çeken araştırmacı, Siyonistlerin özellikle Nükleer Fizik alanında doktora yapmış bilim adamlarını hedef aldığını ifade etti.