ARABİSTAN Veliahdının Kankası SİYONİST Damat

The Intercept’in adı saklı bir Beyaz Saray yetkilisinden öğrendiğine göre, Veliaht Prens Bin Salman dosta düşmana mesaj göndermek için Siyonist Kushner’in aracılığını seçiyor.

Siyonist damat Kushner ile Veliaht Prens Bin Salman en son geçtiğimiz ekim sonunda Riyad’da bir araya gelmişti. Toplantının ardından dikkat çekici bir şekilde Veliaht Prens’in emri ile yolsuzluğa bulaşmış onlarca iş adamı ve prens tutuklanmıştı. Bin Salman söz konusu operasyona Temizlik Harekatı adını takmıştı.

The Intercept’in iddiasına göre, Siyonist damat Kushner, Riyad toplantısında, ABD istihbaratının saraya bağlı olmayan kişiler hakkında topladığı kanıt ve bilgileri Prens ile paylaşmış. Ancak Kushner’in bu bilgileri paylaşma yetkisi Trump tarafından onaylanmamış.

Yayın kuruluşu, geçtiğimiz günlerde Beyaz Saray’ın Kushner’in akreditesini kısıtladığını bunun sebebinin de Kushner’in izinsiz paylaştığı bilgiler olduğunu iddia ediyor.

Dahası The Intercept, Veliaht Prens Muhammed’in diğer Arap liderler ile yaptığı toplantılarda açıkça Trump’ın Siyonist damadı Kushner ile sıkı dostluğunu ima ediyor, dosta düşmana bir anlamda mesaj gönderiyor.

Gazeteye göre, Yahudi asıllı Damat Kushner, Suudi Veliaht Prens Bin Salman ve BAE Veliahtı Muhamed Bin Ziyad sık sık birbirleri ile direk olarak WhatsApp mesajları ile haberleşiyor.

Dolayısı ile Suudi Tahtının Veliahdının, Arap liderler ile yaptığı toplantılarda “Kushner benim cebimde” şeklinde ifadelerde bulunması gerçek dışı bir olay değil.