Siyonist Özel Kuvvetleri Kadın Kılığına Girdi

Kaçırılan genç, İsrail özel kuvvetleri tarafından bilinmeyen bir yere götürüldü. Gencin kimliği ve akıbeti hakkında bilgi edinilemedi.

Siyonist İsrail özel kuvvetleri, İsrail’e karşı oldukları bahanesiyle Filistinli gençleri esir almak için tuzak kuruyor. Bu defa da İsrail özel kuvvetleri kadın kıyafeti giyip Filistinli bir genci arabasından indirip tutukladılar.

GÖZAT  Video Haber: Filistinli Kılığındaki İsrail Askerleri Filistinli Genci Linç Etti

Öte yandan Batı Şeria’nın Ramallah kentinde yüzlerce Filistinli, Filistin emniyet güçlerinin düzenlenen gösterilere müdahalesini protesto etmek amacıyla yürüyüş düzenledi.

Aktivistlerin sosyal paylaşım sitelerinden yaptığı “yürüyüş” çağrısına karşılık veren ve aralarında Filistinli grupların liderleri ile milletvekillerinin de bulunduğu yüzlerce kişi, El-Menara Meydanı’ndan harekete geçti.

GÖZAT  İsrail Askerleri Filistinli Kılığına Girip 10 Genci Tutukladı

Yürüyüşe katılanlar, Filistin emniyetinin uygulamalarını kınayan slogan attı ve göstericilere saldıranların sorgulanması çağrısı yaptı. Yürüyüşü haberleştiren gazeteciler de göstericilere müdahalede bulunulmasına tepki amacıyla mavi kıyafetler giydi.