Nasır Selahaddin Tugaylarından İsrail’e GAZZE UYARISI

Gazze’de basın toplantısı düzenleyen Nasır Selahaddin Tugayları, işgal rejiminin Gazze’ye dayatılan ambargonun faturasını ödeyeceğini hatırlatarak, Gazze’deki krizlerin ters tepip işgal rejimini ve Siyonist yerleşimcileri vuracağını ifade etti.

GÖZAT  Hamas: Abluka Altındaki Gazze, PATLAMA NOKTASINDA

Direnişin silahlarını teslim etmesini isteyen çevrelerden kendilerini gözden geçirmelerini, halka ve direnişlerine katılmalarını isteyen Nasır Selahaddin Tugayları, direnişin Filistin halkının iftiharı olan silahına bağlı olduğunu, işgalci Filistin topraklarından defolup gitmeden silahı asla bırakmayacağını kaydetti.

GÖZAT  Siyonist İsrail, Filistinlilere Nefes Aldırmak İstemiyor

Nasır Selahaddin Tugayları, Ramallah’daki Elhamdallah hükümetine de çağrıda bulunarak, Gazze’de kamuoyunun tepkisine neden olan ve insani taleplerine zarar veren kararları geri çekmesini istedi ve söz konusu kararların Filistin halkı arasında fitneyi körüklediğini, hükümete düşen görevin halkın sıkıntılarını hafifletip sınır kapılarını açması olduğunu hatırlattı.

GÖZAT  Siyonis İsrail'in GAZZE ABLUKASI Genişleyerek Devam Ediyor

Basın açıklamasının devamında, Gazze’yi ziyaret edecek Fetih heyetini memnuniyetle karşılayacaklarını belirten Nasır Selahaddin Tugayları, heyetin Hamas ile uzlaşmadan ve vatanın iki parçasını birleştirmeden Batı Yaka’ya dönmemesini istedi.

FKÖ’den de Gazze’ye baskılara son vermesini, tufan başlamadan önce harekete geçmesini isteyen Nasır Selahaddin Tugayları, Gazze’de kuşatma altında bulunan kadın ve çocukların feryatlarına kulak vermesini talep etti.