Müslüman Halklar ABD’nin Planına Karşı Tek Ses!

İhanet projesine karşı Asya ve Afrika’da bulunan İslam ülkelerinin halkları, büyük şeytan Amerika ve işgalci İsraili protesto etmek amacıyla meydanlara indi.

İşgalci ABD Başkanı Trump ve siyonist çete Başbakanı Netenyahu’nun ortak yayınladıkları yüzyılın anlaşmasına karşı Asya’dan Afrika’ya birçok İslam ülkesi meydanlara inerek şer projesinin geçersiz olduğunu haykırdı.  

Malezya, Sudan ve Fas’ta halk meydanlara inerek sert bir dile siyonist işgalcilerin ihanet projesini telin etti.   Malezya’nın başkenti Kuala Lumpur’da düzenlenen yürüyüş ve mitinge yüzbinler katıldı.

Sudan’da da halk yüzyılın anlaşmasını protesto etmek için meydanlardaydı. Ellerindeki pankart ve Filistin bayraklarıyla yürüyüş düzenleyen Sudanlılar, işgalci siyonistlerin yüzyılın ihanetini protesto etti.

Fas’ın başkenti Ribat’ta halk, Filistin’deki kardeşlerinin sesine ses olmak için şehrin ana caddelerinde sloganlar eşliğinde yürüyüş düzenledi.

Ürdün’ün değişik illerinde halk, sokaklarda uzun mesafeli yürüyüşler düzenleyerek yüzyılın anlaşmasını kabul etmediklerini ve onlar için bir hiç olduğunu ilan etti.