Kassam Tugayları 11 İsrail Askerini Daha Öldürdü

Hamas’ın askeri kanadı durumundaki İzzettin Kassam Tugayları ve diğer direniş hareketleri işgal güçlerine karşı kahramanca silahlı mücadelesini bugün de sürdürdü. Bu arada direniş yine Tel Aviv şehrine füzeler atmayı başardı. 

Kassam Tugayları bugün yayınladığı askeri bildiride işgalci siyonist askerlerden 11’ini etkisiz hale getirdiğini duyurdu. 

Kassam Tugayları Gazze şehrinin kuzeyindeki Et-Tevam mıntıkasında işgalci askerleri paket bombalarla ve ağır otomatik silahlarla hedef almak suretiyle 11 işgalci askeri öldürdüğünü dile getirdi. 

Bir diğer askeri bildiride ise Gazze şehrindeki Filistin Camisi civarında işgalcilerin bir askeri aracını anti personel ve tandom roketleriyle vurduğunu belirtti. 

Kassam Tugayları Filistin Camisi civarında iki işgalci askeri pusuya düşürdüklerini ve başlarından yaralanıp araçlarından düştüklerini kesin bir şekilde tespit ettiklerini ifade etti. 

Telegram’daki kanalında bir siyonist askerin, Kassam Tugayları tarafından geliştirilen El-Ğul keskin nişancı silahıyla vurulmasının görüntülerini yayınladı. 

Gazze Şeridi’nin orta kesiminde El-Miğraka mıntıkasında bir işgal askerinin tankının üzerinde keskin nişancı silahıyla vurulmasını teyit etti.