İsrail’in Silahsız Savaşı: UYUŞTURUCU TİCARETİ

İçişleri Bakanlığı’nın verdiği bilgilerde Gazze bölgesinde 2017 yılının birinci ayında ele geçirilen uyuşturucu miktarının 2016 yılı boyunca ele geçirilen uyuşturucu miktarının tamamına eşit olduğu ifade edildi.

GÖZAT  Gazze'de 2 Uyuşturucu Tacirine İDAM CEZASI

Siyonist işgal rejiminin ve onun hesabına çalışan ihanetçilerin Filistin gençliğini uyuşturucu müptelası yapmak için yoğun bir çaba içinde oldukları belirtildi.

İçişleri Bakanlığı’nın verdiği bilgilerde Gazze bölgesinde yakalanan uyuşturucu miktarlarıyla ilgili verilerin, siyonist işgal güçlerinin ve işbirlikçilerinin Filistinli gençliği uyuşturucuya müptela hale getirme çabalarını aşırı derecede artırdıklarına işaret ettiği vurgulandı. Bunun için değişik yönlerden hamleler yapmış durumdalar.

GÖZAT  İslami Cihad: Düşmanın Hedefi, GENÇLERİN ZİHNİ ve AHLAKI

Filistin’de uyuşturucuya karşı savaş veren ekiplerin 2017 yılının ilk çeyreğinde yaptığı aramalarda, gençleri zehirlemek amacıyla depolanmış 1200 torba afyon ve 400 bin tablet uyuşturucu ele geçirildi.

Gençleri zehirlemek isteyen ihanetçiler, uyuşturucuları önce ücretsiz olarak dağıtıp gençleri yavaş yavaş alıştırmaya çalışıyorlar. Uyuşturucu bağımlısı olanların artık bunları parasını vererek almak zorunda kalacaklarını biliyorlar.

GÖZAT  Gazze'de 2 Uyuşturucu Tacirine İDAM CEZASI

Yetkililer gençler arasında uyuşturucuyu yayma çabalarının siyonist işgal güçlerinin ve onlarla işbirliği içindeki ihanetçilerin silahsız savaşı olduğuna dikkat çekiyorlar. O yüzden Filistinli yetkililer de bu iğrenç savaş karşısında çok sert tavır takınıyorlar. Uyuşturucu ticaretinin başını çeken bazı kişiler de geçtiğimiz günlerde idam edildi.