Siyonist İsrail’in Afrika Ticareti %70 Arttı

Gazeteye göre geçmiş yıllarla kıyaslandığında Avrupa ülkelerine ihracat da rekor seviyeye çıktı.

Gazete devamla “İsrail Güvenlik Bakanlığının İsrail’den 2016 yılında dünyanın değişik ülkelerinin ordularıyla ve örgütleriyle yaptığı güvenlik ihracatıyla ilgili verdiği bilgiler, 2016 yılındaki ihracatın 6.5 milyar dolara çıktığını gösteriyor. 2016, 800 milyon dolarla 2015 yılına fark attı” ifadesini kullandı.

GÖZAT  Çin İle İsrail Arasında SERBEST TİCARET BÖLGESİ

Gazete, güvenlik alanındaki ihracatının büyük bir kısmının Asya kıtasına, özellikle de Hindistan’a yapıldığını hatırlatarak, Hindistan’ın işgal rejimi teknolojisini önemsediğini ifade etti.

Geçen yıl Asya ülkeleriyle 2.6 milyar dolarlık anlaşma imzalayan işgal rejimi, 2015 yılına göre 300 milyon dolarlık bir artış gerçekleştirdi.

GÖZAT  İsrail'in Silahsız Savaşı: UYUŞTURUCU TİCARETİ

Avrupa’ya 1.8 milyar ihracat gerçekleştiren işgal rejimi, Afrika’ya 275 milyon dolar, Güney Amerika ülkelerine 1.2 milyon dolar, Latin Amerika ülkelerine ise 550 milyon dolarlık ihracat gerçekleştirdi.

İşgal rejiminin Afrika’ya yaptığı ihracat diğer kıtalara yaptığı ihracatla kıyaslandığında az görünse de Afrika’ya ihracatı da her geçen gün biraz daha artıyor.