İsrail İşgal Rejimine Rahat Uyku Haram

Siyonist İsrail medyası, rejim bakanlıklarının internet sitesine yapılan siber saldırının çok yaygın olduğunu ve saldırıların bitip bitmediğinin henüz netlik kazanmadığını açıkladı.

Siyonist gazete “De Marker”, saldırının ardından Siyonist rejimin kabinesine ait birçok web sitesinin devre dışı bırakıldığını ve kesintiye uğradığını ve olayın henüz bitmiş olmayabileceğini bildirdi.

Siyonist Haaretz gazetesi de bir güvenlik kaynağının saldırının gelişmemiş olmasına rağmen apartheid rejimi İsrail’e yönelik en yaygın siber saldırı olduğunu söylediğini aktardı. Saldırının arkasında büyük bir ülke veya örgütün olduğu tahmin ediliyor.

Siyonist “İsrail Home” gazetesi de sitelerin uzun süre kesintiye uğradığını ve Siyonist rejimin siber aygıtının çabalarının ardından normale döndüğünü bildirdi.

Siyonist rejimin siber servisinin eski başkan yardımcısı Rafael Franco,  “Siber alanda gergin bir döneme doğru ilerliyoruz” dedi.

Siyonist kaynaklar, son aylarda işgal altındaki bölgelerdeki büyük şirketlere yönelik çeşitli siber saldırılara ilişkin raporlar da yayınladı.

Siber saldırılar, savaş için güçlü ve düşük maliyetli bir seçenek haline geldi ve çeşitli grupların Siyonist rejimin altyapısına ve hayati bilgilere erişimi ve yayılmasına yönelik siber saldırılar, rejimin içi boş siber büyüklüğünün çökmesine neden oldu.