İRAN: İSRAİL’in Yok Oluşu Uzak Değil!

Devrim Muhafızları Komutanı General Caferi, Donald Trump’ın Amerika Birleşik Devletleri’nin başkanı olduktan sonra İran’ın gücünün zayıfladığı iddialarının gerçeği yansıtmadığını söyledi.

İran Devriminin ve İran’ın her zamankinden daha güçlü olduğunun altını çizen Devrim Muhafızları Komutanı General Muhammed Ali Caferi, sınırlarının dışında İran’ın güvenliğini tehlikeye sokacak her türlü adıma karşılık vermekten çekinmeyeceklerini belirtti.

General Muhammed Ali Caferi, Direniş Cephesinin artık daha da güçlendiğini ve direniş cephesinde hiçbir korkunun bulunmadığını söyledi.

Amerika Birleşik Devletleri’nin İran’a yönelik yaptırımlarına da değinen Devrim Muhafızları Komutanı General Caferi, Amerika’nın yaptırımlarının İran’ı kendi kendine yeten ülke konumuna ulaştıracağını ve ulusal birliğini pekiştireceğini ve İran’ın bu durumdan daha güçlü bir şekilde çıkacağını ifade etti.

General Caferi, Siyonist İsrail’in varlığıyla ilgili de tespitlerde bulundu.

El Mesire’ye konuşan İran Devrim Muhafızları Komutanı, Siyonist İsrail’in çökeceğini, siyonist rejimin kötü huylu bir mikrop olduğunu, İsrail’in ortadan kalkıncaya kadar kararlılıkla mücadele etmeye devam edeceklerini ve İsrail’in çökmesinin yakın olduğunun altını çizdi.