AMERİKA İlk F-35 Teslimini İSRAİL’e Yaptı

Hafta sonunda yapılan teslimatla Amerika’da üretilen F35 tipi Amerikan savaş uçaklarından 3 tanesi daha Siyonist rejim ordusuna verilmiş oldu. Siyonist İsrail böylece hayalet uçak olarak adlandırılan F35’lerden 5 tanesini hava kuvvetlerine katmış oldu.

ABD ile İsrail arasında imzalanan bir anlaşma gereği, Siyonist İsrail’in ABD’ye verdiği 50 adet F35 tipi savaş uçağından 3 tanesi daha hafta sonu gerçekleştirilen teslimatla Nevatim Hava üssüne getirilmiş oldu.

GÖZAT  Amerika Savunma Bakanı SİYONİST İSRAİL'DE

Amerikalı pilotlar tarafından getirilen savaş uçaklarının bir tanesinin 100 milyon dolar değerinde olduğu belirtiliyor.

Bu uçaklar ABD tarafından ilk defa Siyonist İsrail’in kullanımına sunuldu. İlk teslimatı geçtiğimiz Aralık ayında iki adet olarak gerçekleşen F35’lerden 50 adetinin tamamının tesliminin bir yıl içerisinde tamamlanması bekleniyor.

GÖZAT  Trump İlk Ziyaretini İsrail'e Yapacak

Amerikalı uzmanların deyimiyle Amerikan savaş sanatının son eseri olan F35’ler Siyonist rejim hava saldırı stratejisinin omurgasını oluşturacak. İsrail’in Suriye’ye yönelik saldırılarına Suriye ordusunun karşılık vermeye başlaması üzerine bundan böyle Suriye’ye yönelik saldırılarda hayalet uçak olarak da adlandırılan ve radarlarda gözükmeme özelliğine sahip olduğu iddia edilen bu uçakların kullanılabileceği ifade ediliyor.