TÜRKİYE’de Siyonist İSRAİL Bayrağı Açılmasına TEPKİ!

FIBA Avrupa Kupası kapsamında Gaziantep’te Gaziantep Basketbol ile Siyonist İsrail ekibi Ironi Nahariya arasında oynanan mücadelede açılan İşgalci İsrail bayrakları sosyal medyada gündem haline geldi.

Türkiye Halkı Tepki Gösterdi

Türkiye Eski Aile Bakanı ve Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’in, Siyonist İsrailli Bakan Miri Regev ile birlikte İsrail Bayrağı ve Türk bayrağı tuttuğu görüntülere vatandaşın tepkisi de büyük oldu.

Birlikte İsrail-Türkiye Bayraklarını Açtılar

Türkiyeli eski bakan ve belediye başkanının, “Filistinli çocuklar öldürülmeli!” diyen ve ezan sesini köpek sesine benzeten Siyonist İsrailli kadın bakanla yan yana gelmesi, hatta ay yıldızlı Türk bayrağını Siyonist İsrail bayrağıyla bitiştirip açması infiale yol açtı.

Türkiye Eski Aile Bakanı ve Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’in İsrailli Bakan Miri Regev ile birlikte İsrail Bayrağı ve Türk bayrağı tuttuğu görüntülere vatandaşın tepkisi de büyük oldu.

Şahin Olayı Savunmaya Çalıştı

Müsabakanın oynandığı salonda açılan İsrail bayraklarına ilişkin açıklamada bulunan Şahin, “Sosyal medyada suyu bulandırıp balık avlamayı hedefleyen birileri yine asılsız bir iddia ortaya atmışlar” ifadelerini kullandıysa da, Fatma Şahin’in ayyıldızlı Türk bayrağıyla , Siyonist İsrail çetesinin bayrağını birlikte tutarak poz verdiği fotoğrafları sosyal medyayı salladı.