SİYONİST Komutanlar Şokta: DİNLENİYORLAR

Hizbullah ve diğer hareketlerin bu cihazları yerleştirmiş olmasından şüphelenen işgal ordusu, bütün araçları tek tek kontrol etme kararı aldı.

İsrail’de yayınlanan Haaretz gazetesi, İsrail işgal yönetiminin Hizbullah gibi bir takım hareketlerin, Siyonist ordudaki subayların arabalarına dinleme cihazları yerleştirildiğini bu nedenle de söz konusu cihazların tespiti için İsrail ordusunun özel şirketlerle anlaştığını kaydetti. Habere göre Siyonist işgal rejimi, sırf bu iş için 50 bin Şikel para harcadı.

GÖZAT  İSRAİL CASUS UÇAĞI, Lübnan Hava Sahasına Girdi

Siyonist Subayların arabalarının aranmasının gelen bir istihbarat bilgisi üzerine değil, arabalardan birinin çalınıp uzun süre bulunamamasının ardından ortaya çıktığı kaydedildi.

Haaretz gazetesi, haberde ordunun dinleme cihazlarıyla ilgili tayakkuz haline geçmesinin en azından bazı örgütlerin ordu içerisindeki araçlara dinleme cihazları yerleştirme gücünün olduğunu gösterdiğini aktardı. Gazete ayrıca İsrail ordusunda son yıllarda telefon konuşmalarının dinlenmesi tehlikesine karşı, toplantılara ve ordu içindeki ofislere cep telefonu sokma yasağı getirildiğini de yazdı.