SİYONİST Haham: ARAP Halklar Köle Olmalı!

İşgal altındaki Filistin’de bulunan yasa dışı yerleşim bölgelerinde bulunan bir askeri hazırlık akademisinde ders veren iki haham adeta ırkçılığın kitabını yazdı.

İşgal altındaki Filistin’inde bulunan yasa dışı yerleşim bölgelerinde bulunan bir askeri hazırlık akademisinde ders veren iki haham ırkçılığa ve Nazi lideri Adolf Hitler’e övgüler sıraladı.

Batı Şeria’da dini eğitim veren okulda ders veren Haham Eliezer Kashtiel Yahudi olmayanların genetik olarak daha aşağıda, vahşi ve aptal olduklarını iddia etti.

Onların köleleştirilmesi gerektiğini ve Arapların Yahudilere kölelik etmekten mutluluk duyacağını savundu.

Kashtiel ırkçı olduğunu ve ırkçılığa inandığını söyledi. Dünyada ırklar olduğunu ve her ırkın kendine ait özellikleri olduğunu ekledi.

Yahudilerin diğerlerinden daha başarılı bir ırk olduğunu ve bu yüzden başkalarına yardım etmeleri gerektiğini savundu.

Aynı akademide ders veren diğer bir Haham Giora Redler da Hitler’i övdü.

Hitler’in yaşamış en doğru insan olduğunu ve söylediği her sözün doğru olduğunu iddia ederken onun sadece yanlış tarafta olduğunu öne sürdü.

Yahudileri hedef alan gerçek ırkçılığın Nazi Almanyasının Nihai Çözümü değil çoğulculuk, hümanizm ve sekülerizm olduğunu iddia etti.

Hitler’in Almanya’daki bir grup insanı insanlık açısından tehlikeli gördüğünden dolayı yok etmeye karar verdiğini ve bu kararın son derece mantıklı olduğunu savundu.

Öte yandan sayıları azımsanmayacak bir grup Yahudi’nin de benzer düşüncelere sahip olduğu biliniyor.

Bu grup Hitler’i övmese de sürgündeki Yahudiler’in seküler oldukları ve Filistin’e göç etmedikleri için soykırım ile cezalandırıldıklarını düşünüyor.