Siyonist Gazete: YAHUDİ Terörü İşbaşında

Fishman yorumunda son iki ay içinde 1948’de işgal edilmiş topraklarda ve Batı Yaka bölgesinde Filistinlilere yönelik gizli sekiz eylem gerçekleştirildiğine dikkat çekti.

GÖZAT  EL-HAYYE: Batı Şeria Gençleri İSRAİL'e DİRENMELİ

İsrail örgütleri konusunda uzman olan yorumcu bu eylemlerin Filistinlilerin mal varlıklarına zarar verme, arabalarını yakma, duvarlarına ırkçı yazılar yazma şeklinde olduğunu ifade etti.

Fishman bunun yanı sıra yahudi terör gruplarının gerçekleştirdiği ve gerek Filistinlileri ve gerekse İsraillileri hedef alan onlarca anarşi eyleminin kaydedildiğini dile getirdi.

GÖZAT  Siyonistler FİLİSTİNLİ GENCİ Başından Vurup ŞEHİT ETTİ +VİDEO

Yorumcu söz konusu terör gruplarının son iki yıl içinde etkisiz olduklarını ancak geçtiğimiz Şubat ayında Amuna yahudi yerleşim merkezinin boşaltılmasından sonra yeniden terör faaliyetlerini artırdıklarını ileri sürdü.

Fishman İsrail iç istihbarat teşkilatı Şabak’ın Temmuz 2015’te Devabişe ailesini yakarak zirvesine tırmanan bu terör gruplarının önümüzdeki dönemde eskilere benzer terör eylemleri gerçekleştirmeleri ihtimalinden söz ettiğini hatırlattı.

GÖZAT  İsrail Nükleer Silahları DÜNYAYI TEHDİT EDİYOR

Fishman yahudi terör gruplarının dört aşamalı terör eylemleri gerçekleştirdiklerine dikkat çekerek yahudi terör gruplarının merkezi rolü oynayan iki önemli noktadan söz etti.

Bu noktalar da Batı Yaka’daki yahudi yerleşim merkezlerinde yer alıyor. Bu da Batı Yaka’da Filistinlilerin topraklarının gasp edilmesi suretiyle inşa edilen yahudi yerleşim merkezlerinin aynı zamanda Filistinlilere karşı birer tehlike ve tehdit merkezi olduğu gerçeğini gözler önüne seriyor.