Siyonist Canavar Masum İnsanların Kanına Doymuyor

Siyonist işgal rejimi, esir takası ve ateşkesin kalıcı hale getirilmesi konusundaki tüm teklifleri reddederek uzatmalarla birlikte toplamda 7 gün süren ateşkesin ardından bugün sabah saatlerinden itibaren Gazze’ye yönelik vahşi saldırılarını yeniden başlattı. Toplu katliamlara son verilmesi konusundaki tüm çağrılara kulak tıkayarak sivil savunmasız insanların kitleler halinde sığındığı yerleri hedef almak suretiyle mümkün olduğunca çok sayıda insanı katletmeyi hedefliyor. Bu tutumu işgal rejiminin Gazze’ye yönelik saldırılarının gerçekte bir soykırım savaşı olduğunu açıkça ortaya koyuyor. 

Yerel Kaynakların verdiği bilgilere göre, bugün sabah 07.00’den birkaç dakika önce işgal rejiminin savaş uçakları Gazze semasında keşif uçuşları yapmaya başladı. Hemen ardından da, vahşi soykırıma kaldığı yerden devam etme kararı verdiğini gösteren ve insanların toplu halde hedef alındığı saldırılar gerçekleştirmeye başladı. 

Gazze’deki İçişleri Bakanlığı işgal uçaklarının Gazze Şeridi’nde farklı noktalara yönelik hava saldırıları gerçekleştirdiğini ve yine katliamlar yaptığını dile getirdi. 

Bu arada işgal radyosu da yayınladığı haberlerde işgal uçaklarının Gazze’nin her tarafına yönelik saldırılarını başlattığını belirtti. 

Gazze’deki Sağlık Bakanlığı Sözcüsü Dr. Eşref El-Kudra, sağlık ekiplerinin işgal uçaklarının saldırılarında yaralanan çok sayıda insana ulaşmaya ve sağlık desteği vermeye çalıştığını, saldırılarda yine sürekli sivillerin hedef alındığını ifade etti.