Siyonist Bakandan Küstah Tehdit: LÜBNAN’I ORTAÇAĞ’A GÖNDERİRİZ

Yahudi Evi Koalisyonu Başkanı Naftali Bennett Haaretz Gazetesine verdiği röportajda Hizbullah’ın füze gücü hakkında itirafta bulunurken aynı zamanda tehditvari açıklamalarda bulundu.

Siyonist Bakandan Acziyetin İtirafı

Naftali Bennett şunları söyledi: ‘Gelecekte Hizbullah ve İsrail arsında yaşanacak muhtemel bir savaşta Hizbullah’ın füze platformlarını hedef almak mümkün değildir. Ben füze konularında bir uzman olarak bunu size söylüyorum. Hizbullah bugün 2006 yılına kıyasla daha tecrübeli ve uzman bir hale gelmiştir.

GÖZAT  İslami Cihad: LÜBNAN ve FİLİSTİN Cepheleri Birleştirilmeli

Bir savaş yaşanması halinde Lübnan’ın teşkilatları, alt yapısı, havaalanları, elektrik santralleri, köprüleri ve Lübnan ordusunun karargahları, İsrail’in buralara saldırması için meşru bir hedef olmalıdır.’

Naftali Bennett Lübnan’ın sivil merkezlerine saldırı düzenlemenin meşru olması gerektiğini ifade ederken, bu rejim 33 günlük savaşta Lübnan’ın güneyinde hiçbir bölgeye acımamış ve Hizbullah mensuplarının bulunduğunu düşündüğü bütün bölgeleri yerle bir etmiştir.

GÖZAT  Siyonist İstihbarat: FİLİSTİN ve LÜBNAN Cephesi Birleşiyor

Naftali Bennett sözlerinin devamında, “Şu noktayı hem onlara hem de dünyaya söylemeliyim ki, eğer Hizbullah İsrail’in dahili cephelerine bir saldırı düzenleyecek olursa, Lübnan’ı yeniden Ortaçağ’a döndürürüz” ifadesinde bulundu.