Kassam Sözcüsü Ebu Ubeyde ZAFER VADETTİ!

Gazze’de direnişin mevzilerini hedef alan saldırıların ardından açıklama yapan Kassam Tugayları sözcüsü Ebu Ubeyde, Gazze’yi hedef alan herhangi bir saldırı karşısında asla sessiz kalmayacaklarını vurguladı.

GÖZAT  Kassam Sözcüsü Ebu-Ubeyde: Filistin Direnişi Sağlam Zeminde

Siyonist rejim ordusunun Gazze’yi bombalamasıyla ilgili açıklama yapan Kassam Tugayları sözcüsü Ebu Ubeyde, Siyonist işgal ordusuna hitaben, yaşanan hadisenin tekrarı halinde Filistin direnişinin, özellikle de Kassam Tugaylarının söylenecek sözünün belli olduğu, Siyonistlerin hangi dilden anladığını Filistinli direnişçilerin çok iyi bildiği vurgulandı.

GÖZAT  Kassam Tugayları: Zafere Kadar Direniş İçin Allah'a Söz Verdik

Ebu Ubeyde “Görünen o ki düşman, gücün dilinden anlıyor. Sessiz kalmak bazen, düşmanın zayıflık olarak yorumlayabileceği bir duruma dönüşebiliyor ama Direnişin vaat ettiği her şey Allah’ın izniyle gerçekleşecektir. Önümüzdeki günler bunun kanıtlayıcısı olacak” ifadelerini kullandı.

Geçtiğimiz Pazartesi günü Siyonistler, Gazze yakınlarındaki Yahudi yerleşim birimlerine Gazze’den füze fırlatıldığını iddia ederek Gazze’ye hava saldırıları düzenlemiş ve saldırılar sonucunda 4 Filistinli yaralanmıştı.