KASSAM: Nerede İhtiyaç Varsa, Orada SAVAŞA HAZIRIZ!

İzzeddin El-Kassam Tugayları sözcüsü Ebu Ubeyde, görüntülü kayıtla Gazze Şeridi’nin doğu kesiminden yaptığı konuşmada, işgalci düşmanı Filistin halkına yönelik herhangi bir ahmaklık yapmaması konusunda uyardı.

Ebu Ubeyde, “Korkakça yapılacak bir saldırıya misillemede bulunacağız ve işgalci düşmana bedeli Allah’ın izniyle ağır olacak” dedi.

Yeni bir stratejinin sinyalini veren Ebu Ubeyde, El-Kassam Tugayları’nın Arap ve İslam ümmetinin samimi evlatlarına işgalci düşmanın tehdidi altındaki her cephede yardımcı olmaya hazır olduğunu ifade etti.

Ebu Ubeyde, başta El-Kassam Tugayları olmak üzere Filistin direnişinin işgalci düşmanın her türlü saldırısına karşı koymaya hazır olduğunu bildirdi.

Tehdit ve korkutma politikasının Filistin halkına boyun eğdiremeyeceğini kaydeden Ebu Ubeyde, yeryüzünde hiçbir gücün Filistin halkının hakkını elinden alamayacağını, kimliğini yok edemeyeceğini ve geleceğini çizemeyeceğini söyledi.

El-Kassam Tugayları sözcüsü, işgalci düşmanın olası saldırısına karşı koyma tatbikatının yapıldığı “Direniş ve Meydan Okuma Tatbikatı”nın sona erdiğini açıkladı.