KASSAM Tugayları ALARM Seviyesi En Üstte

İzzeddin El-Kassam Tugayları konuyla ilgili yayınladığı bildiride, Filistinli direniş gruplarından ortak operasyon odası aracılığıyla hazırlıklarını en üst seviyeye çıkarmalarını istedi.

Bildiride, “Düşman, halkımıza ve mücahitlere yönelik günlük olarak işlediği cinayetlerin bedelini kanıyla ağır bir şekilde ödeyeceğini bilsin” ifadesine yer verildi.

El-Kassam Tugayları, düşmanın dün akşam direnişe ait bir nöbet noktasına haince düzenlediği saldırıda mücahitlerden Muhammed El-Ar’ir, Ahmed Besus ve Ubade Feravine’nin şehit olduğunu açıkladı.

Bildiride ayrıca, El-Kassam Tugayları üyesi üç mücahidin halklarını, vatanlarını ve kutsal değerlerini koruma görevini yerine getirirken şehit oldukları ifade edildi.

İşgal ordusu topçusunun dün akşam Gazze kentinin doğusunda direnişe ait bir gözetleme noktasına düzenlediği saldırıda üç kişi şehit oldu ve bir kişi de ağır yaralandı.

Kissufim alanı yakınlarında Filistinli direnişçilerin açtığı keskin nişancı ateşinde de bir işgal askerinin yaralandığı bildirildi.