İSRAİL ve ABD İçin Her Alanda ZİLLET Dönemi…

İran-Tahran’da Filistin İslamî Cihad Hareketi Genel Sekreteri Ziyad En-Nehale ile görüşen İran Emniyet Teşkilatı Komutanı General Hüseyin Eşteri, istikbar güçlerinin gücünün içi boş olduğu başta direniş cephesi olmak üzere dünya halkına aşikar olduğunu belirtti.

İran Emniyet Teşkilatı Komutanı General Hüseyin Eşteri, Amerika ve korsan İsrail rejimleri dünyada zillete düştüklerini, bu iddianın en bariz delili, ABD Başkanı Trump’ın Irak’a gizlice ziyaret yapmak zorunda kalması olduğunu belirtti.

General Eşteri, Müslümanların izzeti ve Direniş Cephesi ile İslam Dünyasının gücünün günden güne daha da arttığını vurguladı.

İran milleti Filistin halkının her zafer haberini duyduklarında, sekiz yıllık İran-Irak savaş yıllarında İran askerlerinin zafer haberlerini duydukları gibi sevindiğini belirten İran Emniyet Teşkilatı Komutanı General Eşteri, İran’ın her daim mazlum Filistin milletini cani siyonistlere karşı desteklemeye devam edeceğini ifade etti.

Görüşmede Filistin İslamî Cihat Hareketi Genel Sekreteri Ziyad En-Nehale de Direniş Cephesinin her zaferinde ve kazanımında İran’a borçlu olduğunu belirtti.

İslami Cihad Lideri Nehale, bölgede bazı ülkelerin sözde desteklerinin aksine İran’ın Filistin ve diğer tüm Direniş hareketlerinin yanında gerçekten yer alan bir ülke olduğunu ve düşmanların bu cepheye fitne tohumları ile darbe indirmelerine rağmen, Direniş Cephesinin çok iyi kazanımlar elde ettiğini belirtti.