İSLAMİ CİHAD: İsrail’in Her Türlü Saldırısına Hazırız!

Filistin İslami Cihad Hareketi Genel Sekreteri Ziyad Nahale, direnişin işgal rejimi İsrail’in zindanlarındaki Filistinli esirleri kurtarmaya ve Siyonist düşmanın Filistin milletine karşı her türlü saldırısına karşı koymaya hazır olduğunu belirtti.

Filistin İslami Cihad Hareketi Genel Sekreteri bugün yaptığı açıklamada, Kudüs ve Kassam tugaylarının Filistin halkını Siyonist düşmanın her türlü saldırısına karşı savunmaya hazır olduğunu vurguladı.

En Nahale, en zor ve çetrefil şartlarda Gazze’de Siyonist düşman ile savaşı yönetebilen Filistin direnişinin bir kez daha düşman ile mücadele gücünü kanıtlayacağını belirtti.

İslami Cihad Genel Sekreteri, Filistin direnişinin Gazze ablukasının kırılması için açık şartlar belirlediğini söyledi.

Öte yandan, Filistinli direniş grupları, işgal rejimi zindanlarında tutulan Filistinli esirlerin durumundan  tamamen işgal yönetiminin sorumlu olduğunu belirterek, işgalcileri eli tetikte bekleyen direniş gruplarının sabrını sınamaya kalkışmaması yönünde uyardı.

Filistinli gruplar bugün konuyla ilgili yayınladıkları bildiride, direnişin esirlere uzanan eli keseceğini belirtti ve arabuluculardan işgal rejimine baskı yapmalarını istedi.