İşgaci İsrail’den Ev Baskınları ve 8 Göz Altı

İşgal ordusu bu sabah erken saatlerde askeri araçlar ve bir buldozer eşliğinde El-Halil’in kuzeyindeki Beyt Ummer beldesine baskın düzenledi.

Kaynaklar gece 01:20 civarında bir işgal istihbaratı subayıyla birlikte beldeye giren işgal güçlerinin birçok evde arama yaptığını belirtti.

GÖZAT  Onlarca Siyonist AKSA'ya BASKIN DÜZENLEDİ

Görgü tanıkları, işgal güçlerinin beldedeki büyük camide ve belde mezarlığındaki boş mezarlarda arama yaptığını ifade etti.

İşgal güçleri bu sabah erken saatlerde   Nablus’un güneyindeki Madma beldesinde evlere baskın düzenleyerek sakinlerinin kimlik bilgilerini kontrol etti.

GÖZAT  İsrail'den WatsApp Grubundaki 18 Filistinliye Göz Altı

İşgal güçlerinin Beytlahim’den Ayid El-Herimi ile Kalkiliya’ya bağlı Azun beldesinden Udey Heniyye’yi gözaltına aldığı öğrenildi.

İşgal güçleri Kudüs’ün El-İseviyye beldesinde Hatem Zümrüd, Muhammed Nasır ve Ahmed Nasır ile Muhammed Remzi Muheysin’i gözaltına aldı.

GÖZAT  Korsan İsrail Filistinli Şehidin Kız Kardeşini Göz Altına Aldı

İşgal güçlerinin ayrıca Kudüs’ün Er-Ram beldesi sakinlerinden üniversite öğrencisi İstebrak Yahya Et-Temimi’yi Birzeit’te kaldığı yurda baskın düzenleyerek gözaltına aldığı ifade edildi.

İşgal güçleri dün akşam Asker Mülteci Kampı sakinlerinden Sultan En-Nakib’i gözaltına aldı.