HİZBULLAH: Bir Sonraki Savaşta, İsrail Cehennemi Yaşayacak

Lübnan Hizbullahı merkez konsey üyesi Hasan Elbağdadi, Siyonistlerle yeni bir savaşın yaşanması durumunda, Siyonistlerin rüyalarında bile göremedikleri cehennemi yaşayacaklarını duyurdu.

Elmenar’ın bildirdiğine göre Lübnan Hizbullah merkez konsey üyesi Hasan Elbağdadi, Hizbullah’ın düşman Siyonist rejim komutanlarının Lübnan’a yönelik meydan okumalarını duyduğunu, ancak onların kibirlerini bir kenara bırakarak, hesap hatası yapmaktan kaçınmaları gerektiğini belirtti.

Açıklamasının devamında Siyonist İsrailli komutanların ibret almadıkları ve gerçek siyaseti anlamadıklarını kaydeden Elbeğdadi, Siyonist rejimin hasmane ve cani varlığının bu rejimin yok oluş sürecinin hızlandığı konusunda umutları arttırdığını belirtti.

Lübnan Hizbullahı genel sekreter yardımcısı şeyh Naim Kasım da geçenlerde Lübnan ve Gazze direnişleri arasındaki koordinasyona dikkat çekerek, İran ile Hizbullah ve Filistin direnişi arasındaki işbirliği düzeyinin çok yüksek olduğunu, Hizbullah’ın işgalci Siyonistlerin olası saldırılarına karşılık vermek için hazır olduğunu söylemişti.