Siyonist Netanyahu: İran İsrail’i Yok Etmek İstiyor!

Filistin Direniş gruplarından İslami Cihad’ın lideri Ramazan Şallah’ın İran temaslarındaki görüşmelerde İran Dini Lideri Ayetullah Hamaney’in ifade ettiği “İslam ümmetinin ve Filistin’in vahdeti şartıyla Siyonist İsrail’in 25 yıl sonra yok olacağı” açıklamasına Siyonist Netanyahu’dan cevap geldi.

Azerbaycan durağından sonra Kazakistan’da resmi ziyarette bulunan Siyonist Netanyahu ile Nazarbayev arasında da bu konu gündeme geldi.

Kazakistan Devlet Başkanı Nursultan Nazarbayev, İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani’nin gelecek hafta Kazakistan’ı ziyaret edeceğini hatırlatıp, Netanyahu’ya İranlı lidere yönelik bir mesajı olup olmadığını sordu.

Netanyahu soruyu “Tavşan değil kaplanız. Eğer bizi tehdit ederseniz, kendinizi tehlikeye atarsınız!!!” diyerek yanıtladı.

Siyonist Netanyahu, Nazarbayev’in Gerçekten İran’ın İsrail’i yok etmeyi istediğine inanıyor musunuz?” sorusuna da Evet, inanıyorum” yanıtını verdi. Ayetullah Ali Hamaney’in yanı sıra İran Savunma Bakanı Hüseyin Dehkan hafta başında, ABD’nin seçilmiş başkanı Donald Trump’ın Ortadoğu’da bir savaş başlatması halinde bunun ‘İsrail’in yok edilmesine’ yol açabileceğini söylemişti.