Hamas – Kassam: Kasım Süleymani’nin Kanı Yerde Kalmayacak!

Filistin İslami direniş hareketi Hamas askeri kanadı İzzeddin Kassam Tugayları, general Kasım Süleymani’nin yürüttüğü çabalarının büyük bir bölümünü Siyonist işgalci rejimin yok edilmesi yönünde sarfettiğini ifade etti.

Filistin İslami direniş hareketi Hamas askeri kanadı olan İzzeddin Kassam Tugayları, İran Devrim Muhafızları Kudüs Komutanı general Kasım Süleymani’nin şehadet haberine verdiği tepkide, Direniş güçlerinin Siyonist düşman ve bölgedeki şirretliklerin kaynağına karşı mücadele yoluna devam edeceğini ve general Kasım Süleymani’nin dökülen kanının hesabının onun katilleri ve Siyonist rejime sorulacağını vurguladı.

Filistin İslami Cihad hareketi askeri kanadı Kudüs Seriyyeleri ise Amerika’nın Irak’ta işlediği cinayetleri kınarken, Direniş ekseninin asla teslim olmayacağını, yenilgiye uğramayacağını ve her geçen gün Amerika- Siyonist İsrail’in projelerine karşı koymak için daha da azimli bir şekilde mücadele etmeye devam edeceğini vurguladı.

Filistin kurtuluşu halk cephesi ise yayınladığı bildiride Şehit General Kasım Süleymani’nin her daim Filistin ve Lübnan başta olmak üzere tüm ülkelerde direniş hamisi olduğunu duyurdu.