HAMAS: Bütün Baskılara Rağmen İSRAİL’İ ASLA TANIMAYACAĞIZ!

Gazze’nin Ez-Zeytun Mahallesinde Salahaddin Camii yakınlarında toplanan on binler Abbas’ın tehditlerini telin edip, Gazze’nin şantaj ve tehditlere boyun eğmeyeceğini ifade etti.

GÖZAT  Heniyye: Gazze Şeridi ASLA BOYUN EĞMEYECEK

Gazze’nin kuzey bölgesinde, orta bölgesinde ve Rafah’ta  düzenlenen gösterilerde de Mahmut Abbas aleyhinde sloganlar atan mahşeri kalabalık, Abbas’tan halkına dönmesini istedi.

Gazze’nin kuzey bölgesinde Beytlahiye’deki Selim Ebu Müslim Camii yakınlarında yapılan gösteride konuşan milletvekili Muşir El-Mısri, “Her türlü kuşatma ve komploya rağmen İsrail’i asla tanımayacağız” dedi.

GÖZAT  Hamas: Gazze SADECE ALLAH'A BOYUN EĞER

Gazze’nin birçok bölgesinde Hamas öncülüğünde yapılan gösterilerde, göstericilerin Siyonist Başbakan Benyamin Netanyahu ile Filistin Yönetimi Başkanı Mahmut Abbas’ın posterlerini birlikte yakmaları dikkat çekti.

Nusayrat’ta yapılan gösteride konuşan Hamas lideri Yusuf Ferhat, Gazze’ye şahsi husumeti olan Mahmut Abbas’ın uzlaşının başarısız kalmasından sorumlu olduğunu belirterek, Abbas’ın yıllardır bölünmenin sonlanmasını istemediğini söyledi.