Filistin Kudüs Seriyyeleri, İran’a Teşekkür Etti

Kudüs Seriyyeleri sözcüsü, Gazze’nin Siyonist rejime karşı kazandığı zaferin kutlanmasında önemli açıklamada bulundu.

Sözcü yaptığı açıklamada, “Siyonist düşmana karşı Filistin halkına her zaman en iyi desteği vereceğiz.” dedi.

Kudüs Seriyyeleri sözcüsü: “Kudüs Kılıcı Savaşı şehitlerinin kanı, Kudüs’ün kurtuluşu için gelecekteki savaşımızın azığı olacak.”

Sözcü savaş sırasında direniş savaşçılarının Tel Aviv’e yüzlerce roket fırlattığını belirterek, “Siyonist rejimin yenilebileceğini söz ve eylemlerle kanıtladık.” dedi.

Kudüs Seriyyeleri sözcüsü Filistin halkına seslendi ve Siyonist düşmanla yapılacak tüm savaşlarda direniş güçlerinin Filistin halkının yanında olacağını duyurdu. Sözcü açıklamasında, Siyonist düşmana karşı yürütülen Kudüs Kılıcı Savaşı’nda İran İslam Cumhuriyeti’nin ve direniş ekseninin rolünü överek, “İran ve direniş ekseni, Filistin’de Siyonist rejime karşı kazanılan zaferde ortaklarımızdır.” dedi.

Filistin İslami Cihad Hareketi’nin askeri kolu olan Kudüs Seriyyeleri’nin sözcüsü, “Füzelerin, mermilerin ve barutun sesi durdu, lakin önümüzde daha çok yol var.” dedi.

Kudüs Seriyyeleri, “Netanyahu ve ordusunu diğer direniş gruplarıyla birlikte yendik. Füzelerimizi ateşleyerek, Siyonist yerleşim yerlerini Siyonistler için güvensiz ve yaşanmaz bir yere dönüştürdük. Hâlâ tetikteyiz ve düşmanı yakından takip ediyoruz.” diye belirtti.