BAHREYN Halkından, SİYONİST Damadın Ziyaretine TEPKİ!

Bahreyn Vefadarlık hareketi üç Bahreynli vatandaşın idam kararını kınadı ve ABD Başkanı Donald Trump’ın damadı Jared Kushner’in Maname ziyaretinin amacını da Filistin davasını yok etmek olduğunu belirtti.

Bahreyn Vefadarlık hareketi Çarşamba günü bir bildiri yayımlayarak, Muhammed Razi, Hüseyin Merhun ve Muhammed Tok adındaki üç Bahreynli vatandaşın idam cezası Halife rejimi için utanç ve Bahreynli gençler için onur ve şeref kaynağı olduğunu belirtti.

Bahreyn Vefadarlık hareketi bildiride, Amerika ve İngiltere devletleri Halife rejimini destekleyerek bu rejimin işlediği cinayetleri örtbas ettiklerini vurguladı.

Bahreyn Vefadarlık hareketi bir başka bildiride de ABD Başkanı Donald Trump’ın damadı Jared Kushner’in Maname ziyaretine tepki gösterdi. Bildiride Kushner’in Maname ziyareti Filistin davasını yok etmeye yönelik yeni bir kumpas olduğu belirtildi ve Bahreyn milletinin Filistin davasına her yerde ve her zaman destek verdiği vurgulandı.

Bildiride, Amerika devletinin yüzyılın anlaşma adlı uzlaşmacı planı uygulamak için Halife rejimi gibi işbirlikçi rejimleri yanına aldığı ve bu şom planın maddi ve siyasi bedellerini de bu tür rejimlere dayatmaya devam ettiği belirtildi.

ABD Başkanı Donald Trump’ın damadı Jared Kushner bu hafta beraberindeki heyetle birlikte Ortadoğu bölgesinde Umman, BAE, Türkiye ve S. Arabistan’ı ziyaret ederek bu ülkelerin İsrail ile Filistin arasında uzlaşmayı öngören ve yüzyılın anlaşması adı ile anılan komplocu planlarına desteğini almaya çalıştı.