ABD: İsrail, Ortadoğu’nun Yarısını Kontrol Edecek

Yahudi asıllı 56. Amerika Birleşik Devletleri eski Dışişleri Bakanı olan Siyonist Henry Kissinger, Amerikan gazetesi ‘Daily Scape’ ile bir röportaj gerçekleştirdi.

Kissinger röportajında İran ve İsrail için şu ifadeleri kullandı:

“3. dünya savaşı geliyor. İran bu savaşta, İsrail’in daha çok Arap öldürmesi ve Ortadoğu’nun yarısını işgal etmesi için başlangıç noktası olacak.”

Kissinger, yaptığı açıklamada şunları ekledi:

“Hedefte İran var. ABD ordusuna, stratejik öneme sahip oldukları ve özellikle bizim için petrol ya da diğer ekonomik kaynakları içerdikleri için Orta Doğu’daki yedi ülkeyi işgal etmek zorunda olduğumuzu bildirdik ve İran’a karşı saldırı için sadece bir adım kaldı.”

Siyonist Yahudi Kissenger ayrıca savaşta Çin ve Rusya’nın rolü için dde şunları söyledi:

“Çin ve Rusya uykularından uyanmaya başladıklarında, Dünya Savaşı çoktan patlamış olacak. Bu savaşta sadece iki süper güç olan İsrail ve Amerika zafer kazanacak. İsrail tüm gücüyle savaşmak zorunda kalacak ve silahlarını, mümkün olduğunca daha çok sayıda Arap’ı öldürmek ve Orta Doğu’nun yarısını ele geçirmek için kullanacak.”

Ortadoğu’da büyük bir savaşın uzun süredir beklenildiğini belirten Siyonist Kissenger, bu savaş sirenlerini duymamak için sağır olmak gerektiğini belirttikten sonra, “Eğer işler olması gerektiği gibi giderse, İsrail Orta Doğu’nun yarısını kontrol edecek.” dedi.