41. Dünya Kudüs Günü ve Asıl Virüs İşgalci İsrail…

41. Dünya Kudüs Günü, Korona virüs illeti ve sömürüsü ile Siyonist İsrail’in Kudüs ile Mescid-i Aksa’ya yoğun saldırıları devam ederken anıldı.

Müslüman ve Mazlum halkları daha zor şartlar altında yaşamaya itmek için bir fırsat gibi kullanılan Korona virüs salgını, Dünya Kudüs Günü yürüyüşlerine de engel oldu.

Zaten yıllardır Müslüman Ülkelerde dış güçler tarafından başlatılıp, İslam Ülkelerinin de dahil-alet olduğu savaşlar devam etmekte ve Direnişçi Müslümanların İsrail’e karşı doğrultacağı namlular bir miktar da olsa başka meselelere yönlenmekte ne yazık ki…

Nitekim Siyonist İsrail’den yetkililer açık bir şekilde bu durumdan duydukları memnuniyet ve elde ettikleri çıkarı, İslam ülkelerindeki çatışmalar ve özellikle de Suriye savaşının başlamasıyla tarihlerinin en rahat yıllarını yaşadıklarını beyan ederek belirtmişti.

Bunun yanında özellikle de 41. Dünya Kudüs Günü anma günlerine denk gelen bu günlerde, Siyonist İsrail’in Mescid-i Aksa ve Kudüs’e yönelik Siyonist saldırıları ciddi şekilde arttırıldı.

Ancak tüm bu süreçler, Mazlum Filistin Halkını ve Direniş Eksenini yıldırmadı ve Allah’ın izniyle yıldıramayacak da…

Filistinli Mücahidler, her zaman olduğu gibi Siyonist Gaspçı Katliam güçlerine adeta göğüslerini siper etti ve bir tokat gibi yüzlerine çarpmaya devam ediyor.

Bu yoğun saldırılar ve zorlu günler, az sayıdaki bazı Müslümanların kalbine hüzün ve hatta belki umutsuzluk düşürse de Allah’ın izniyle Hz. Peygamber dönemindeki gibi en zor günlerden sonra en aydınlık şafağın doğuşunun habercisidir.

Müslümanlar arasındaki fitne odakları da bu hüzün ve umutsuzluk etkisini tüm İslam Alemi ve Mazlum coğrafyalara yaymak için her gün daha başka tavizler vermekte, başka ihanetlere kapı aralamakta ne yazık ki…

Tabi ki bu fitne girişimleri de boşa çıkmakta, Siyonist Rejim İsrail’e olan öfke her geçen gün daha da artmakta. Müslüman Halklar, kendilerini ve Dünya’yı tehdit eden asıl virüsün Siyonist İsrail olduğu gerçeğini Allah’ın izniyle unutmayacak.

Vahdet ekseninde bir araya gelecek Müslüman Halklar ve Siyonist-Emperyalist projelerin zulmü altında inleyen Mazlum Halklar, her geçen gün yumruklarını daha da sıkmakta ve safları sıklaştırmakta Elhamdülillah…

Yok olmanın ve Dünya halkları nezdinde sahipsiz-desteksiz kalmanın sarsıntısını yaşayan Siyonist İsrail, gittikçe saldırganlaşmakta ve aslında bu yok oluş sürecini hızlandırmakta.

Yüce Allah’ın yardımı ve izni ile güzel günler daha yakın…