TÜRKİYE Cumhurbaşkanından Siyonist NETANYAHU’ya Cevap

Dünyanın en büyük terör oluşumu İsrail’in Başbakanı Benjamin Netanyahu haddini yine aştı.

Türkiye’ye iftira atan ve küstahça açıklamalarda bulunan Netenyahu, “Dünyanın en ahlaklı ordusu, yıllardır sivilleri ayrım gözetmeden bombalayanlardan ahlak dersi almayacak. Öyle gözüküyor ki 1 Nisan’ı Ankara’da böyle kutluyorlar” dedi.

Erdoğan’dan Yanıt Geldi

Türkiye Cumhurbaşkanı Erdoğan, İsrail Rejimi Başbakanı Netenyahu’nun küstah açıklamasına yanıt verdi. Erdoğan şu ifadeleri kullandı:

“Dün İsrail’in Başbakanı, muhattabım değil de.. Bir laf etmiş. Lafa bak. Onların ordusu hiçbir zaman zulüm yapmamış. Ya bunların gözleri var, görmez. Kulakları var, duymaz. Ağızları var, hakkı söylemez. Kalpleri mühürlü.

“Dünyada İsrail ordusunun ne kadar zalim olduğunu benim anlatmama gerek yok. İsrail mazlumlara karşı cesur, mazlumların dışında korkak ve ürkek. Zalimler hiçbir zaman cesur olamaz, zafer anıtı dikemez.

Ey Netanyahu sen çok zayıfsın, garipsin. Kendine çeki düzen ver. Senin derdin teröristler değil. Sen terör devletisin. Gazze’de, Kudüs’te yaptıkların ortada. Senin dünyada sevenin yok.”

Türkiye Halkı İsrail İle İlişkilerin Kesilmesini İstiyor

Türk halkı, İsrail’le tüm ilişkilerin durdurulmasını istiyor. Her fırsatta Mavi Marmara Anlaşması’nın iptalini isteyen Türk vatandaşları, terör oluşumu İsrail’le yapılan tüm ikili anlaşmaların da çöpe atılması gerektiğini kaydediyor.