Türk Hava Yolları, İsrail Pazarında Rekor Kırdı

Siyonist İsrail ile Türkiye yönetimi arasında görünen krizlere rağmen ticari ilişkiler hızla gelişmeye devam ediyor. Son olarak Türk Hava Yolları şirketinin yaptığı yolcu taşıma sayısı ile tüm zamanların rekorunu kırdığı belirtildi.

Türk Hava Yollarının, Siyonist İsrail pazarında taşıdığı yolcu sayısı 8 ay için 862,000’i buldu ve bu rakam firma için bir rekor demek.

Bu rakamlarla Türk Hava Yolları, Siyonist Rejimden 2018’in aynı dönemine göre %6,76 daha fazla fazla yolcu taşımış oldu.

İsrail İşgalinden En Çok Türkiye’ye Uçuş…

Aynı şekilde Pagasus’un da Siyonist İsrail’den 9 ayda 462,000 gibi ciddi bir yolcu taşıdığı açıklandı.

Siyonist İsrail’den yabancı ülkelere yapılan seyahetlerde de Türkiye birinci oldu. Türkiye, açıklanan istatistiklere göre ABD, Yunanistan ve Fransa’yı da geride bırakarak Siyonist Yahudilerin en çok uçtuğu ülke oldu.

Türk Firma, İsrail İşgalinde En Üst Sıralarda

Yine elde ettiği bu rakamlar, Türk Hava Yollarını Siyonist İsrail firmalarının da bir çoğunun önüne göçirmiş oldu. Yani Siyonist Yahudi yolcular kendi bazı firmalarından daha çok Türk Hava Yollarını tercih etmiş görünüyor.

Yine tüm firmalar arasında da Türk Hava Yolları yakaladığı uçuş rakamları ile Siyonist İsrail işgal topraklarında 3. sıraya yerleşti.