TÜRK Firmadan, İSRAİL İşgaline Hizmet…

Türkiye – Rizeli iş adamları Ahmet Reyiz Yılmaz ve Kardeşi Adnan Yılmaz’a ait Yilmazlar Holding, Tel Aviv’deki büyük binaların neredeyse yarısını ve işgal edilmiş yerleşim birimlerinin büyük çoğunluğunu inşa ediyor.

İsrail’den Alınan Ödüller

Halen Siyonist İsrail’de hizmete devam eden Yılmazlar Holding, 2005 yılında  İsrail’e yaptığı hizmetlerden dolayı, İsrail İş Konseyi tarafından 400’e yakın İsrailli lokal iş adamı ve firma arasından “Yılın En İyi Şirketi” ve kendisi de “Yılın İş Adamı” seçildi.

2008 yılında Türkiye’de Ekovitrin dergisi tarafından yılın en başarılı iş adamı olarak İşgal Rejimi İsrail’deki “Yılın Starı” ödülüne layık görüldü.

Kendisi aynı azamanda bir İsrail hayranı ve çeşitli Siyonist yapılara  katkılarda bulunuyor.

Hamas’a Terör Örgütü Dedi

Yılmaz, Filistin Direnişini bir “terör” olarak niteliyordu ve yaptığı bir açıklamada “Hamas bir terör örgütüdür ve hiç kimse İsraillilerin Hamas teröründen ne kadar acı çektiğini benden daha iyi anlamıyor.” açıklamasında bulunmuştu.

İsrail İşgalini Meşru Görüyor

Siyonistlerin işgalini meşru göstermek için birde kitap yazan Yılmaz, Amerika’daki Siyonistlerin yardımlarıyla kitabı film haline getirip dünya genelinde yayınlamak istiyor.

İsrail’e Ajanlık Yapmak Kötü Bir Şey Değil

‘İsrail ajanı olmak kötü bir şey değildir’ diyen Yılmaz, İsrail’in NATO’ya alınmasını ve Türkiye’nin de bunu hızlandırması gerektiğini belirten açıklamalarda bulunmuştu.

Yılmaz, “Benim İsrail’de iş yaptığım sanki bilinmeyen bir şeymiş gibi. Benim hayatımın en büyük bölümü İsrail. Gizlemeye kalksam da gizleyemeyeceğim bir şey. İsrail benim hayat başarım. Ama İsrail ajanı olmak da kötü bir şey değildir. İsrail Yakup Peygamberin ismidir. Allah’ın çok sevdiği Yakup kuluna vermiş olduğu bir isimdir. Bu manada ilk müslümanlardan olan Yakup Peygamberin ajanı olmak da çok kötü bir şey değildir.” demişti.

Türkiye – ABD – İsrail Bir Eksen

Türkiye’nin üzerinde ciddi bir NATO yükünün olduğunu savunan Ahmet Reyiz Yılmaz, şu ifadeleri kullanmıştı:

‘Ben hükümete buradan sesleniyorum: Başından beri İsrail’in NATO üyeliğine Türkiye’nin karşı çıkmaması konusunda uyarılarda bulundum. Bunu söyleyince de İsrail ajanı demişlerdi. Ben doğruları söylüyorum. Şu anda Türkiye – Amerika – İsrail bir eksen, biz bunu ister kabul edelim, ister etmeyelim.’