TERÖR Rejiminden 5 Filistinliye GÖZALTI!

İşgal güçleri Beytlahim kenti yakınlarında işgalcilere ait araçlara taş attıkları iddiasıyla Filistinli beş genci gözaltına aldı.

İşgalcilere ait 0404 sitesi, işgal güçlerinin son olarak beş Filistinliyi gözaltına aldığını ve gözaltına alınan kişilerin Beytlahim’in güneydoğusundaki Tegu’ beldesi yakınlarında İsraillilerin ve askerlerin araçlarına taş attıklarını öne sürdü.

İşgal ordusuna dayandırılan haberde, işgal güçlerinin bölgedeki Filistinlilerin peşine düştüğü ve haklarında bilgi topladığı belirtildi.

Bu arada, 0404 sitesi ayrıca Filistinli gençlerin Beytlahim’in güneyindeki El-Hıdır beldesi yakınlarında Yahudi yerleşimcilerin araçlarına taş attıklarını bildirdi.

Filistinli gençlerin El-Halil kentinin kuzeyindeki Beyt Ummer beldesinde de işgalcilerin araçlarını taşladığı belirtilen haberde, saldırılarda yaralanan olmadığı ifade edildi.

İşgal rejiminin taş ve molotof kokteyli atan Filistinlilere verilecek cezaları ağırlaştırmasına rağmen Filistinli gençler işgal güçlerinin ve Yahudi yerleşimcilerin araçlarını taşlamayı sürdürüyor.