Suudi Aktivist: İsrailliler, Arabistana Gelin…

Suudi sosyal medya fenomeni Siyonist Rejim Kanal 13 televizyonu ile yaptığı röportajda şöyle konuştu: İsraillilerden Arabistan’a gelmelerini rica ediyorum, burada yabancılık hissetmeyeceklerdir.

İsrail işgal topraklarına gelen ve İsrailliler tarafından  Mescid-i Aksa’ya davet edildiği için Filistinliler tarafından kovulan Suudi aktivist, şimdi de İsraillileri Arabistan’a davet etti.

Geçtiğimiz ay işgal toprakları İsrail işgal topraklarına giden ve Kudüs’ten kovulan Suudi blogger Muhammed Suud, şimdi de İsraillileri Arabistan’a davet etti.

İsrail, Kendi Evim Gibi

Muhammed Suud Zeyd, Siyonist Kanal 13 televizyonuna verdiği röportajda şöyle konuştu: İsrail’e gittiğimde kendi evimde olduğumu hissettim ve İsraillilerden de Arabistan’a gelmelerini istiyorum, burada yabancılık hissetmeyeceklerdir. 

Mescid-i Aksa’yı görmeye giderken Filistinlilerin tepkisiyle karşılaşan ve dışarı atılan Muhammed Suud konu ile ilgili şunları söyledi: Çocuklar siyasî konulara karışmamalı. Ben barıştan yanayım ve namaz kılmak için Mescid-i Aksa’ya gittim. Hiçbir müslüman ya da din mensubu diğerlerinin ibadetlerine engel olma hakkına sahip değildir.