Siyonistlerin Askeri Araçları Peş Peşe Pusuya Düşürülüyor

Cephe gerisinde sivil insanlara sürekli havadan füzeler ve bombalar yağdırarak, vahşice hastaneleri bombalayarak katliamlar yapan siyonist işgalciler, cephede mücahitler karşısında sürekli dökülüyorlar. Askeri araçları mücahitler tarafından peş peşe pusuya düşürülerek darmadağın ediliyor. 

Kassam Tugayları Gazze’ye karadan girmeye çalışan işgal güçleriyle çatışmaya girdiğini ve El-Yasin 105 roketleriyle onların askeri araçlarını vurduğunu bir işgalci askeri de sıfır noktasından hedef aldığını duyurdu. 

Kassam Tugayları sabahın erken saatlerinde de mücahitlerinin Erez’in doğusundaki işgal güçlerinin aletlerini bombalarla ve El-Yasin 105 roketleriyle tahrip ettiklerini bildirdi. 

Kassam Tugayları ayrıca muhtelif noktalarda işgal güçlerinin askeri araçlarını pusuya düşürerek imha etmeyi başardığını açıkladı. 

Gazze’nin kuzeybatı cephesinde işgalcilere ait bir tank ile bir zırhlı aracı iki adet El-Yasin 105 roketiyle tahrip ettiğini dile getirdi. 

Kassam Tugayları dün akşam saatlerinde yayınladığı bildirilerinde de işgal güçleriyle Gazze çevresinde muhtelif noktalarda şiddetli çatışmalara girdiğini ve işgalcilerin karadan ilerlemelerinin engellendiğini duyurmuştu. 

İşgal güçlerinin bir esir kadın askeri kurtardıklarına dair iddiaların ve yayınlanan görüntülerin ise tamamen kurgu olduğu gerçeği yansıtmadığı açıklanmıştı.