SİYONİST Rejim Bu Füzelerden KORKUYOR!

Korsan İsrail güvenlik çevreleri İslami Direniş Hareketi HAMAS’ın ve Hizbullah elindeki Grad füzelerine temasla, patlayıcı başlık taşıyabilen bu füzelerin olası yeni savaşta büyük bir tehlike olacağını belirtiyor.

Siyonist İsrail Savaş Bakanı Avigdor Liberman geçen günlerde yaptığı açıklamada; İsrail’in 1967 savaşından sonra Araplarla hiçbir savaşta zafer elde etmediğini söyledi.

İsrail Basını Savaş Propagandası Yapıyor

Siyonist rejim İsrail medyası, bu rejimin askeri ve siyasi görüşleri doğrultusunda, İsrail kamuoyunu olası savaşın geçmişteki savaşlardan tamamen farklı olacağı konusunda ikna etmeye çalışıyorlar.

Aynı medya ayrıca, İsrail’de iç cephenin savaşın ilk gününde fırlatılacak Hizbullah’ın 4 bin füzesini tahammül edemeyeceğine vurgu yapıyor, nitekim Yediot Aharnot gazetesi günler önce bir güvenlik kaynağından naklen bu gerçeğe değindi.

Grad Füzeleri Ateşlenmeye Hazır

Bu arada İsrailli üst düzey bir general, İbranice yayın yapan Vala haber sitesine yaptığı açıklamada; kuzey ve güneyde 4 kilometre deriliğindeki alan en fazla tehlikeye maruz kalacağını ve Grad füzelerinin İsrail’e ateşlenmeye hazır olduğunu, İsrail güvenlik servisinin korktuğu şeyin de işte bu olduğunu kaydetti.

Siyonist İsrailli general ayrıca HAMAS, Hizbullah ve Gazze’de ve Sina yarımadasındaki diğer grupların elinde çok sayıda füze olduğunu kaydetti.