SİYONİST Liderler, DİRENİŞ Tehdidini Görüştü

Gazze’deki Ortak Operasyon Odası tarafından yayınlanan ve işgal rejimini cinayetleri konusunda uyaran bildirinin ardından Siyonist Başbakan ve Ordu Bakanı Benyamin Netanyahu’nun işgal ordusunun şu anda görevde olan ve olmayan komutanlarıyla dün akşam istişare toplantısı düzenlediği belirtildi.

İşgal rejimi televizyonları, Netanyahu’nun işgal ordusunda hâlâ görev yapanlarla ordudan ayrılan diğer bazı ordu komutanlarıyla istişare toplantısı düzenlediğini ifade etti.

İşgal televizyonu toplantıya iki kabine üyesinin de katıldığını, söz konusu toplantıya kabine üyesi bütün bakanların çağrılmadığını kaydetti.

Gazze’deki direniş gruplarının askeri kanatlarından oluşan Ortak Operasyon Odası, “Halkımıza yönelik canice saldırılar kırmızı çizgileri aştı” diyerek direnişin, Siyonist düşmana acımayacağını ve işlenen cinayetlere de seyirci kalmayacağını belirtti.

Yapılan toplantının ardından dün yayınlanan ortak bildiride, düşmanın sahada göstereceği tavırlarına bağlı olarak direniş gruplarının hazır ve sert misilleme seçenekleri olduğuna dikkat çekilerek, bunu görmek için yarının çok yakın olduğu ifade edildi.

Önümüzdeki Cuma yapılacak Büyük Dönüş Yürüyüşü gösterilerinin Siyonistlerin Filistin halkına yönelik tavır ve niyetlerinin bir testi olacağı hatırlatılarak, direniş gruplarının Filistin halkını koruma noktasında samimi oldukları vurgulandı.