SİYONİST Komutan: İsrail’in Dayanacak GÜCÜ YOK!

Korsan İsrail’in BM temsilcisi Danny Danone, Hizbullah’ın “yer altında” bulundurduğu füzelerin sayısının NATO’ya bağlı Avrupa ülkelerinin “yerin üstünde” sahip olduğu toplam füze sayısını aştığı konusunda Birleşmiş Milletlere uyarıda bulundu.

Geçtiğimiz günlerde BM Güvenlik Konseyinde 1701 sayılı kararın çıkmasından dolayı düzenlenen oturumda Danone, Hizbullah’ın elinde Siyonist İsrail’e doğru yöneltilmiş 120 binin üzerinde füze bulunduğunu belirtti.

Bunun yanı sıra, Korsan İsrail Ulusal Güvenlik Konseyi eski Başkanlarından ve İsrail’in güvenlik ve askeri alanlarda önde gelen araştırmacı ve uzmanlardan biri olarak kabul edilen General Giora Eiland, ülkesinin Hizbullah’a karşı girilecek yeni bir savaşı kaldıramayacağını itiraf etti.

Siyonist General Eiland bir Yahudi televizyonuna verdiği röportajda, çatışmanın patlak vermesine engel olmak için harekete geçme çağrısında bulunarak, İsrail’in Hizbullah karşıtı bir savaşa girmeye gücü olmadığını söyledi.

Korsan İsrail’in 2006 savaşının arefesinde olduğundan daha donanımlı olmasına rağmen, Hizbullah ile girilecek olan “gelecek savaşa” hazır olmadığı konusunda uyarıda bulunan Siyonist İsrailli General, İsrail’in, savaşın sonuçlarını tüm boyutları ile taşımaya gücü olmadığını vurguladı.

Siyonist General sözlerine şunları ekledi: “Ben burada geleneksel olmayan silahlardan bahsetmiyorum. Hizbullah’ın cephanesi gelenekseldir ve bu durum bizi savaşa girmeye engel olmak zorunda bırakıyor. Eğer bu savaş patlak verirse, 2006 yılında Lübnan’da yaşanan savaş gibi 33 gün değil, 3 gün içerisinde sonlandırmamız gerekiyor.”