Siyonist İsrail Yine Gazze’ye Saldırı Düzenledi

Terör rejimi İsrail ordusundan topçu birliği, Gazze’nin orta kesimlerinde bir eve saldırdı. Top mermisiyle saldırılan evde ağır hasar oluştu.

Irkçı rejim İsrail’den yapılan top atışları sonucu bir top mermisi, Gazze Şeridi’nin orta kesimindeki eve isabet etti. Saldırı sonucu evde ağır hasar meydana gelirken, ölen ya da yaralanan olmadı.

Siyonist rejim İsrail Kamu Yayın Kuruluşu KAN’ın haberine göre, topçu birlikleri Gazze’de çeşitli bölgeleri bombaladı. Haberde, Gazze’den İsrail’in güneyindeki bir yerleşim birimine isabet eden roketin fırlatıldığı öne sürüldü.

Siyonist rejim savaş uçakları, helikopterler, insansız hava araçları, tanklar ve topçular son aylarda Gazze Şeridi’nin çeşitli bölgelerini defalarca hedef aldı. Aralık 2017’den bu yana, Siyonist rejim sürekli olarak Gazze Şeridi’ne yönelik saldırılar düzenlemektedir.

Terör rejimi bu saldırıları her zaman yalan iddialar üzerine yapmaktadır. Irkçı İsrail’in Gazze Şeridi’ne düzenlediği saldırılarda binlerce Filistinli şehit oldu ve yaralandı.