Siyonist İsrail İle Tüm Anlaşmalar İptal Edilmeli!

Filistin özerk teşkilatı Başkan Yardımcısı Mahmut Alul, siyonistlerin Filistin milletine yönelik cinayetlerin şiddetlenmesi yüzünden korsan İsrail ile imzalanan tüm anlaşmaların feshedilmesi gerektiğini açıkladı.

Mahmut Alul, Fetih hareketi ve Filistinli diğer milli hareketler tüm alanlarda bir mücadele programı ve sahada uygulanacak bir kaç özel plan tedarik gördüklerini ve önümüzdeki haftalarda siyonistlerin Filistin milletine yönelik artan cinayetlerine karşı uygulayacaklarını belirtti.

Alul, Filistin özerk teşkilatı korsan İsrail’in Filistin milletine yönelik artan cinayetleri ve saldırıları yüzünden bu rejimle imzaladığı tüm anlaşmaları feshetmek istediğini, zira İsrail’le bu denklerimi sürdürmenin mümkün olmadığını vurguladı.

Mahmut Abbas’ın yardımcısı Alul Filistin davası ve Filistinli çocukların geleceği için mevcut durumun değişme zaruretine vurgu yaptı.

Öte yandan Filistin kurtuluş örgütüne bağlı gruplar da Filistin halkını Salı günü Amerika’nın Filistin milletinin haklarını hiçe sayan kararlarını kınamak üzere “Öfke günü” eylemine katılmaya davet etti.

Korsan İsrail’in Filistin milleti ve mukaddesatına karşı cinayetleri Amerika işgal altındaki Filistin’de yerleşke inşaatını tanıdığını ilan etmesine paralel olarak artmaya başladı.