Siyonist Haham: Filistinlileri Öldürmek İçin POLİSE GEREK YOK

İsrailli üst düzey bir Haham yaptığı açıklamada herhangi bir polis ve mahkeme kararı olmadan bıçak taşıyan Filistinlilerin öldürülebileceğini söyledi.

Haham İshak Yusuf, üzerinde tehlikeli ve ateşli silah taşıyan her Filistinli’nin herhangi bir mahkeme kararına uymadan öldürülmesi gerektiğini ve caydırma, uzaklaştırma gibi yöntemlerin yetersiz kaldığını söyledi.

GÖZAT  Siyonist Liberman: ARAPLARI VATANDAŞLIKTAN ÇIKARALIM

İshak Yusuf, Filistinlilerin İsrail’e karşı tehdit oluşturduğunu ve bu tehditlerin ortadan kaldırılması gerektiğine inandığını söyledi. Bir kilisede konuşma yapan İshak Yusuf, aşırı sağcılığıyla tanınan bir siyonist haham.

Geçen ay içinde İsrail silahlı kuvvetler komutanı, dini eğitim alan Yahudi öğrencilerle bir araya gelmiş ve onlara: “Şarjörlerimizi göstericilerin üzerine boşaltmamıza gerek yok. Seni öldürmeye geleni, önce davran sen öldür; aslı gerçeği yansıtmıyor.” ifadelerini kullanmıştı.

GÖZAT  Siyonist Haham: Yahudi Olmayanlar FİLİSTİN'DE YAŞAYAMAZ

Haham İshak Yusuf ise ordu komutanının bu açıklamalarına karşın Filistinlilerin, tehdit oluşturduğu her durumda öldürülmesi gerektiği sözleriyle tepki topladı.

Eylül ayı sonlarında başlayan 3. İntifada’da bugüne kadar 200ü aşkın Filistinli şehit oldu.