Siyonist Bakan: İNCİL’e GÖRE FİLİSTİN BİZİM

ABD Başkanı Donald Trump’ın ‘iki devletli çözüm’ün hedef olmadığını açıklamasının ardından, İsrail tarafı el yükseltti. Siyonist Rejim yetkililerin İslam Dünyasının içinde bulunduğu fitne savaşlarının da verdiği rahatlıkla küstah icraat ve açıklamalarına hız verdi. En son olarak da Siyonist bir parti lideri ve bakan olan Bennett, haddini aşan açıklamarda bulundu.

GÖZAT  MESCİDİ AKSA Yerin Altında ve Üstünde İşgal Ediliyor

Siyonist İsrailli Eğitim Bakanı Naftali Bennett, Trump’ın duruşunu memnuniyetle karşılayarak, “Filistin devletinin ömrü sona erdi” yorumunda bulundu.

Mehdi Hasan tarafından hazırlanan Al Jazeera ekranlarındaki Upfront programında katılan Bennett, İsrail’in Filistin’deki haklarının İncil’de de olduğunu ileri sürdü.

GÖZAT  Siyonistlerden İşgal Kılıfı "KAYIPLARIN MÜLKÜ"

İsrail Yüksek Mahkemesi’nin 2005 yılında verdiği Batı Şeria’nın ‘mütecaviz bir işgal’ altında olduğu yönündeki kararı ‘siyasi bir karar’ olarak niteleyen Bennetti, “Eğer bizim topraklarımızın bize ait olmadığını iddia ediyorsanız İncil’i değiştirmelisiniz.” şeklinde konuştu.

Filistinliler’in evlerine el konduğuna yönelik iddialara sert çıkan Bennet, “Yaşadığı evi elinden alınmış tek bir Filistinlinin ismini bana söyleyin diyerek” dedi.