Netanyahu: Hayal Etmediğimiz Ülkelerle İlişki İçindeyiz!

Korsan İsrail Başbakanı Benyamin Netanyahu, siyonist rejimle ilişki kurmak istemeyen ülkelerin sayısı elin parmak sayısını geçmediğini iddia etti.

Pazartesi günü siyonist rejimin Dışişleri Bakanlığı’nın internet sitesinde yayımlanan tweetinde bu iddiada bulunan Netanyahu şöyle yazdı:

Biz geçmişte hatta onlarla iş birliği yapmayı rüyamızda bile göremediğimiz, ama şimdi bir çoğu bizimle iş birliği yapan ülkelerle temas halindeyiz.

Aslında siyonist Başbakan Netanyahu ilk kez Arap–İsrail ilişkilerinin propagandasını yapmıyor, ancak Amerika’da Donald Trump beyaz saraya girdiği günden beri siyonist rejim Washington’un desteği ile başta S. Arabistan ve Bahreyn olmak üzere bazı Arap rejimlerle resmi olmayan gizli ilişkilerini geliştirdi. Bu arada Arap rejimlerin arasında bir tek Mısır ve Ürdün korsan İsrail ile resmi ilişkileri bulunuyor.

Siyonist rejim Başbakanı Netanyahu’nun bazı Arap rejimlerle ilişki iddialarına rağmen gerçekte onlarca Arap ve İslam ülkeleri arasında sadece Mısır ve Ürdün bu rejimle resmi ilişkileri vardır, oysa bu iki ülkenin Müslüman halkı bile Kudüs’ü işgal eden siyonist rejimle ilişkilere karşı çıkmaktadır.