Dünya KUDÜS GÜNÜ 2000 Mücahid İSLAMİ CİHAD Saflarına Katıldı

Filistin İslami Cihad Hareketi’nin askeri kolu Kudüs Seriyyeleri, Dünya Kudüs Günü’nde ‘Kudüs Birliği’ adı altında 2000 yeni mücahidin saflarına katıldığını duyurdu.

Qodsna’nın haberine göre, Kudüs Seriyyeleri komutanlarından biri Dünya Kudüs Günü münasebetiyle yaptığı açıklamada, ‘Cihad ve direniş tüm Filistin toprakları Siyonist işgalden kurtarılıncaya kadar devam edecek. Biz bu konuda yüce Allah’a söz verdik’ dedi.

Kudüs Seriyyeleri komutanı video yoluyla yayınlanan mesajında şunları kaydetti: ‘Ey Siyonistler! Eğer canınızı kurtarmak istiyorsanız, topraklarımızdan ve mukaddesatımızdan elinizi çekin! Filistin’i terk etmeyen her işgalcinin rahatını bozacak bir ordu hazırladığımızı unutmayın. Bu ordu tüm Filistin’i işgalden kurtaracaktır.’

Özgürlüklerini talep eden ve gasıp Yahudilerin ellerinden aldığı haklarını geri isteyen Filistin milletinin dünyadaki hürriyetperver insanlar tarafından desteklenmesini isteyen Kudüs Seriyyeleri komutanı, Siyonist düşmanla sözde müzakere yolunu izleyenlerin dönüp tarihe bir bakmalarını ve tarihten ders almalarını istedi.

Kudüs Seriyyeleri komutanı ayrıca, Filistin ve Kudüs’ün Siyonist düşman elinden ancak muhlis mücahitlerin silahıyla geri alınabileceğini vurguladı.