Katar: İsrail İle MÜKEMMEL İlişkilerimiz Var!

Muhammed İmadi verdiği demeçte sürekli Siyonist İsrail ile koordine içinde olduklarını belirttikten sonra Katar ile İsrail ilişkilerini “Mükemmel” olarak niteledi.

Gazze Şeridi’ni yeniden inşa çalışmalarında maddi destekleri ile öne çıkan Katar Rejiminin özel Gazze temsilcisi, Siyonist yayına verdiği demeçte Katar’ın İsrail ile olan ilişkilerini övdü.

Çeşitli Siyonist İsrail yetkilileri ile olan mükemmel bağının yanında Filistinli bazı yetkililerle de bu tür ilişkileri olduğunu belirtti.

Bunlardan birinin Siyonist İsrail hükümetinin Filistin topraklarındaki faaliyetlerinin koordinatörü General Yoav Mordechai olduğunu belirten İmadi, bundan başka yetkililerin de olduğunu söyledi.

Muhammed İmadi’nin ayrıca Gazze Direnişi’nin elindeki 4 esir Siyonist asker ve 2 cesedin takas görüşmelerine de aracılık yaptığı belirtiliyor. Bu konudaki soruya ise ne inkar edebileceğini ne de doğrulayabileceğini ve bu konunun İsrail için çok hassas olduğunu belirtti.

İmadi, Gazze enerji sorunu ve son savaş sonrası yıkılan evlerin yeniden imarı konusunda BM, UNRWA ve İsrail arasında sürekli koordinat içinde olduklarını da belirtti.