Kassam Tugayları: Savaş Hazırlıklarımız Devam Ediyor

Gazze kentinin doğusundaki Et-Tuffah Mahallesi’nde tünel çalışmaları sırasında şehit olan El-Kassam Tugayları mücahidi Enes Ebu Şaviş anısına düzenlenen etkinlikte İzzeddin El-Kassam Tugayları’nın mesajı okundu.

Tünellerin işgalcilerin yaşadıkları bölgelere doğru uzanmakta olduğunu belirten El-Kassam Tugayları, “Tünellerimiz rüyalarınızda dahi peşinizi bırakmayacak. Yaşadığınız bölgelere kadar uzanacak. Sessizce kaçıp gidin. Çünkü El-Kassam Tugayları size doğru geliyor” dedi.

El-Kassam Tugayları’nın mesajını okuyan mücahit, şehit Enes Ebu Şaviş’e övgüde bulunarak, şehidin bu yolda ancak Kur’an hafızı yiğit mücahitlerin yürüdüğünü yakinen bildiğini söyledi.

“Şehidimiz Enes’in ruhu şehit komutan Abdulaziz Er-Rantisi’nin ruhuyla ve tünel şehitlerinin ruhlarıyla buluştu” diyen El-Kassam Tugayları mücahidi, Filistin toprakları işgalden kurtulana ve Mescid-i Aksa’nın avlusunda dolaşana kadar mücahitlerin durup dinlenmeyeceklerini ifade etti.

Hamas Hareketi Siyasi Birimi üyelerinden Mahmud Ez-Zehhar da yaptığı konuşmada, Netanyahu’nun tünellere çözüm bulamadıklarını itiraf ettiğini, Filistin’in özgürlüğe kavuşmasının yakın olduğunu belirtti.